CİLT YENİLEME

Sivilce , Yara izi, cilt lekeleri, damar çatlamaları ve çil lekesi bu yöntemle giderilebilmektedir.

Cilt Yenileme ( Cilt Gençleştirme ) Zaman geçtikçe cildimizde değişiklikler olması kaçınılmazdır. Çeşitli lekeler, kırışıklıklar, ciltte kuruma ve incelmeler, yumuşaklığın kaybı en sık karşılaşılan sorunlardır. Bugün için deri yaşlanmasının tedavisinde, en güvenli ve etkili yöntem yoğun atımlı ışık (IPL) tedavileridir. Deri yüzeyinden gönderilen ışık demetleri bozuk kollajeni yok etmekte ve yeni taze kollajen oluşumunu başlatmaktadır. Sonuçta düzensiz leke ve damarları ortadan kalkar, düzgün, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar.

Bu yöntem etkisi nedeniyle "Güzellik Işığı" olarak tanımlanmaktadır. Yoğun ışık yöntemi cilt gençleştirme alanında bir devrim yaratmıştır. Deriyi zedelemeden derinlemesine ve doğal bir gençleştirme sağlamaktadır. Bu nedenle yoğun ışık, cilt gençleştirmede altın standart olarak kabul edilmektedir. Güneşe bağlı çillenmeler, sivilce izleri, cilt lekeleri, damar çatlamaları ve yara izleri bu yöntemle giderilebilmektedir.
İşlem sonrası herhangi bir iz kalmadığı için hasta hemen işine dönebilmektedir.

Amerika''da öğle tatilinde sık yapılan bir işlem olduğu için öğle tatilinde estetik işlemi olarak tanınmaktadır. İşlem, yüz dışında el, boyun ve göğüs bölgesine de uygulanabilmektedir. İşlem 4-6 seanstır. Seans aralıkları 3 haftadır. Seanslar ortalama 20 dakika sürer.

 

 

 

 

 

 

 

Reklamlar

 

Bize elişi örneklerinizin resimlerini gönderin sitemizde yayınlayalım.
Mail adresimiz
hamaratkadincom@hotmail.com

 

 

 


Sizden Gelenler Göz Makyajı Havlu Kenarı Küpe Modelleri Moda Saç Maskeleri Cilt Bakımı Gelin Saçı Webanneforum

 

Kırışlıkları kapatmak için nasıl makyaj yapmalsınız